تبلیغات
Little Thing:) - 694
694
جمعه 15 بهمن 1395 /|\ 11:08 ب.ظ   
Image result for harry styles happy birthday

کاش میشد متوقف کرد حرکت زمینو...تا بشه تو رو هم نگه داشت..توی یه زمان،توی یه مکان،تا نشست و تا بینهایت نگاهت کرد..به چشمای زلال و سبزت...به اون برقی که توشه و باعث میشه بخوام تا دنیا دنیاست زل بزنم بهش.
اون لبای صورتیت که وقتی با لبخندت بهشون حالت میدی یه طور عجیبی خواستنی میشن...چالهات:)...اون گودال های عمیقی که خدا به زیبایی روی صورتت جا داد و لبخنداتو به خواستنی ترین چیزها تبدیل کرد.جوری که با لبخندات دل میبری و من میخوام اونا رو تو لحظه لحظه زندگیم ثبتشون کنم و حتی برای یه ثانیه از دستشون ندم.صورت جذابت که فک کنم خدا خیلی براش وقت گذاشت تا بتونه بهترینو خلق کنه...یکی از زیباترین افریده هاشو:)
بهترین اتفاق زندگیم بودی شاید و من هیچوقت حتی اگه زمان برای بارها به عقب برگرده بازم من جذبت میشدم و شخصیتت منو تحت تاثیر قرار میداد.
خیلی چیزا بهم یاد دادی کاپ کیک:)ازت ممنونم که سر راه زندگیم قرار گرفتی.
ارامشی که همیشه صدات به من یا خیلی های دیگه منتقل میکنه رو هیچوقت نمیتونم انکار کنم.صدات که مثل فرشته هاست و همیشه منو میتونه ببره توی اسمونا.
میدونم که سختی های زیادی کشیدی تو تمام طول زندگیت و من همیشه با دردات درد کشیدم..با خنده هات خندیدم و با بغضات و گریه هات همراه شدم.
بهت گفتن که تو قلب دخترا رو تو دستت‌ میگیری و بعد اونا رو میشکنی..ولی تو چیزی نگفتی...چشات پر از بغض و پر حرف شد ولی چیزی نگفتی.
همه بهت تهمت های ناروا زدن ولی تو قوی موندی با همشون جنگیدی و حالا نشون دادی...خوده واقعیتو به تمام دنیا:]
بهم یاد دادی همیشه به کسایی که دوست دارم اهمیت بدم..خانوادمو دوست داشته باشم...از زندگیم لذت ببرم.دنبال رویاهام برم و جسور باشم.
هز تو همیشه تو  لیست اولین کسایی هستی و خواهی بود که بهم کمک کردی تا بهتر بشم..تا نسبت به خودم حس خوبی پیدا کنم...
قلبم همیشه جایی داره که متعلق به توئه و هیچ چیزی نمیتونه جاشو پر کنه.
خوشحالم که ۲۳ سال پیش خدا یکی از معجزاتشو به وجود اورد البته برای همه نه...برای ما،خیلی از ادما..فن هات:)،به خصوص من...خوشحالم که چشمای جنگلیتو ۲۳ سال پیش به روی این دنیا باز کردی...لبخند قشنگتو هدیه دادی و حالا شدی یکی از بهترینایی که دارم:)
برای خودم و خیلی از دخترای دیگه و شاید پسرا خوشحالم که توی دوره ایم که میتونم تورو داشته باشم...که میتونم با لبخندات جون بگیرم...هزا تو زیباترین و قشنگترین و پیچیده ترین اتفاق زندگیم بودی و هستی
همیشه برات بهترینا رو میخوام و همیشه برات ارزو میکنم که توی زندگیت بخندی...چون با خوشحالی و لبخند توئه که ما میتونیم خوشحال باشیم بخندیم.
 برات زندگی پر از ارامش و ارزو میکنم.
تولدت مبارک پسر جنگلیه من،کاپکیک کوچولوی ۲۳ سالم:)
همیشه دوستت دارم و خواهم داشت
   
رومینا آقایی /|\ Comment()